מילון אבניאון - מילון עברי עברי
מייסד ועורך ראשון: איתן אבניאון
מילון המקרא
מילון ספיר

התחדשנו! מילון אבניאון עבר מתיחת פנים | מילון אבניאון

כִּי בְאֹמֶר נוֹדַעַת חָכְמָה, וּתְבוּנָה בְּמַעֲנֵה לָשׁוֹן

בן-סירא ד, 24

טוֹב כִּשָּׁלוֹן רֶגֶל מִכִּשָּׁלוֹן לָשׁוֹן

בן-סירא כ, 18

 

גולשים יקרים,

אנו מתכבדים, בגאווה ובשמחה, להציג בפניכם את האתר החדש של "מילון אבניאון", מילון עברי-עברי-אנגלי אנציקלופדי.

מאז יציאת "מילון ספיר המרוכז" לאור בשנת 1997 ועד היום אחראי איתן אבניאון לפרסומם של עשרות מילונים בשיטת ההווה, שנודעים בדייקנותם ובנוחות השימוש שלהם לעומת המילונים העבריים האחרים. חלקם אף הפכו לרבי מכר.
כ
עת כל המילונים הללו נמצאים באתר זה!

המילון שלנו, על מאות אלפי ערכיו, הפתגמים, המאמרים, ההרחבות הלשוניות וההיסטוריות, ומילון המקרא השלם, פתוח לפניכם כפי שהיה תמיד, ללא צורך בהרשמה או בתשלום, וכך גם יישאר. הוא משמש כלי עזר חשוב ורב עוצמה בידי דוברי העברית, ילידים או עולים, להנחיל ולהשלים ידע, לחנך וללמד.

אנו שמחים במעשה ידינו, ורואים באלפי הכניסות היומיות לאתר, מכל קצות תבל, עדות לחשיבותה של הגישה הישירה והפשוטה למילון עברי, כדי לפרש מילים, לחפש פתגמים, למצוא מילים קשות בתשבץ היומי ולפתור ויכוחים ומחלוקות בשאלות לשוניות.

גם אנשי המקצוע, סופרים, עורכי לשון, מתרגמים, חוקרים ואחרים יוצאים נשכרים ממילון אבניאון, והאתר הוא למעשה כלי עבודה חשוב ביותר שהם נעזרים בו יום יום. כמו כן תלמידים ומורים בבתי ספר ברחבי הארץ עושים שימוש יום יומי במילון, בזכות הדיוק, המידע הרב שבו וקלות השימוש.

האתר עוד יעבור תיקונים ושינויים כאלה ואחרים – אנא, אם אתם נתקלים בבעיה או בשגיאה עדכנו אותנו דרך תיבת "צרו קשר" שבתחתית הדף.

 

בברכה,

צוות המילון

תשרי תשפ"א, ספטמבר 2020

 

≋ כל הזכויות שמורות לאיתאב © 2020 | פיתוח: Dynamic Network Applications